כיורים מונחים

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. כיורים מונחים


את הכיור הסטנדרטי, זה ששקוע בתוך השיש, כולנו מכירים והוא מגיע במגוון של עיצובים. לאחרונה הצטרפו לרשימה, ממש לצדו, גם הכיורים המונחים, שכבשו בסערה את תחום עיצוב חדרי הרחצה וניכר כי הפכו גם לאהובים מאד בקרב לא מעט ישראלים. הם כבר מזמן לא נבחרים בשל אילוצים מיוחדים, אלא בזכות עיצובם המרשים ויכולתם לאפשר לנו לנצל כהלכה את החלל שבו הם נמצאים.


מתי כדאי לשלב כיורים מונחים

כיורים מונחים בולטים לעין ומושכים הרבה מאד תשומת לב. הם משמשים כמעין אלמנט דקורטיבי לכל דבר, בדיוק כמו כל ריהוט אחר באמבטיה או פריטים שונים מסוגננים שמשתלבים גם הם בחלל. הם עשויים מכל מיני חומרים, לרבות חרס, זכוכית, בטון או אבנים מיוחדות והם מגיעים בשלל של צבעים, כך שניתן להתקין אותם בכל חדר אמבטיה קיים. כיור מונח מתאים במקרים בהם מעוניינים ליצור מראה עיצובי מיוחד מאד ולהפוך את הכיור עצמו למרכז העניינים או כאשר מחפשים פתרון שיכול להיות גבוה יותר, בהשוואה לכיור שקוע סטנדרטי.


כיצד בוחרים כהלכה כיור מונח

בחירה נכונה של כיור מונח מתחילה בהגדרת הצרכים והקו העיצובי שבו מעוניינים. הכיורים המונחים של היום מגיעים בשלל של עיצובים וכדאי שהם ישתלבו כהלכה לצד האלמנטים האחרים. בנוסף, גם הגודל שלהם הוא קריטי וחשוב שהם יהיו גדולים מספיק אך לא מדי, וכן האופן שבו הם משדרגים את החלל. כיור מונח מתאים הוא כזה שמשלב בצורה מדויקת בין פונקציונאליות לסטייל ומשמש כפריט פרקטי מאד, שגם קשה לפספסו באותו חלל. חשוב מאד לתת דגש גם לעניין חומר הגלם ולוודא שמדובר בכיור מאיכות גבוהה. את הכיורים המונחים נתקין לרוב במסגרת שיפוץ של בית או כחלק מהבנייה, וכדאי לעשות את זה כהלכה – מה שמתחיל, בסופו של דבר, בבחירה נכונה.


מעוניינים לשלב בחדר הרחצה שלכם כיור מונח? אנחנו, בשיין, מעמידים לרשותכם מבחר של פתרונות לחדר הרחצה שלכם, כולל כיורים מונחים מסוגננים. לקבלת פרטים אודות הכיורים שלנו ומוצרים נוספים, צרו אתנו קשר בטלפון 055-7247268. נשמח לעמוד לרשותכם. 

טואול - בניית אתרים