מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. כיורים

כיורים: בחירת כיור בגדר מלאכת מחשבת של ממש

אם אנחנו צריכים לחשוב על המוצרים הכי פונקציונאליים ושמישים בבית אנו נגלה כי אחד מן המוצרים הללו יהיה הכיור. אנו פוגשים את הכיור בעודנו שוטפים כלים, עובדים במטבח ולמעשה רוב השהות שלנו במטבח תהיה אל מול הכיור. אנו פוגשים את הכיור במקרים נוספים כמו חלל האמבטיה כאשר אנחנו מצחצחים שיניים, שוטפים פנים ועוד. כאשר אנחנו מדברים על בחירת כיור אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש מאחר ואנו צריכים מצד אחד להתאים את הפן העיצובי ומצד שני לדאוג כי הכיור פונקציונאלי ומותאם לחלל – איך עושים זאת נכון? שיין עושים לכם סדר.


בחירת כיור למטבח: ניצול מקום העבודה

כאשר אנחנו בוחרים כיור למטבח אנו צריכים לשים דגש על ניצול מקסימלי של החלל, אנו ממליצים לכם למדוד את הגודל של הארון עליו תרצו להניח את הכיור, לאחר שיש לכם את כל המידות של הכיור תוכלו להחליט מה הוא גודל הכיור שאתם מחפשים. כמו כן, עלינו לבדוק כי הכיור פונקציונאלי מספיק עבורנו – לדוגמא כיור בודד או כיור כפול כמו כן לבדוק כי הכיור עשוי מחומר עמיד אשר נחשב קל לאחזקה וניקוי. בין החומרים המובילים אנו רואים: גרניט, נירוסטה וקוורץ.


בחירת כיור לאמבטיה: להתכתב בהרמוניה מושלמת עם החלל

כאשר אנחנו מדברים על כיור בחדר האמבטיה אנו מדברים על אביזר שיש לו מספר שימושים – שימוש ראשון הוא השימוש האסתטי והתרומה שלו לעיצוב הפנים והתכתבות עם חלל האמבטיה והשימוש השני הוא שימוש פונקציונאלי לשם ביצוע מטלות יום-יומיות. בחירת כיור לאמבטיה יכולה להיות מעט מתסכלת, אצלנו בשיין תוכלו לבחור מבין מבחר רחב של כיורים מותאמים לאמבטיה מחומרים שונים ובעיצובים שונים.


מחפשים כיור: הגעתם למקום הנכון

אם הגעתם לכאן סביר להניח שאתם מחפשים כיור, אנו שמחים לבשר לכם כי הגעתם למקום הנכון. שיין מתמחה בכל הקשור להתאמת כיור לחלל ומזמינה אתכם להצטרף אל חוג לקוחותיה המונה אלפי לקוחות ברחבי הארץ שכבר בחרו נכון. בחירה נכונה מתחילה בשיין – מזמינים אתכם לחייג אלינו עוד היום


 

טואול - בניית אתרים