מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. ברזים

ברזים: בחירת הברז המושלם לחלל

כאשר אנחנו מדברים על ברזים אנו מדברים על חלק בלתי נפרד מן פונקציונאליות ועיצוב הבית. למען האמת, בין הדברים הראשונים אותם אדריכלים וקבלנים מתכננים הם המקומות בהם יעברו תשתיות המים והיכן יונחו הברזים השונים – לפיכך אנו מבינים שמדובר באחד המוצרים החשובים ביותר בחלל הבית שלנו. כאשר אנחנו קונים ברזים לבית אנו מחפשים ברזים איכותיים, עמידים לאורך זמן, עיצוביים ופונקציונאליים. שוק הברזים הוא די רחב וניתן למצוא מגוון עצום – שיין עונה לכם על כל הצרכים.


ברזים למטבח: איך לבחור ברז למטבח?

ברז לדעת רבים הוא אחד הכלים הסניטריים החשובים ביותר בחלל הבית והמטבח בפרט. למעשה, כאשר אנחנו בוחרים ברז למטבח אנו צריכים לאפיין את חלל המטבח שלנו בצורה נכונה – מה הוא סוג העיצוב של המטבח, האם מדובר במטבח יוקרתי או שמא אנו מדברים על מטבח כפרי יותר האם עיצוביות המטבח היא על גבי שיש או שמא על גבי עץ. כמו כן, אנו צריכים למדוד ולקחת בחשבון את גודל הכיור ואת עיצוביות הכיור מאחר והברז צריך להתכתב בצורה מושלמת עם הכיור. בין סוגי הברזים הנפוצים למטבח אנו רואים: ברז מטבח נשלף וברז מטבח ניצב (לא נשלף).


ברזים לאמבטיה: בחירת ברז לאמבטיה

החלטתם לעצב את חלל האמבטיה שלכם, אין ספק כי אחד הכלים החשובים ביותר הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאליות הוא הברז אותו אתם מוסיפים לחלל. בדקו כי הברז אותו אתם רוצים לקנות הינו ברז איכותי בעל עמידות גבוהה על מנת להבטיח כי הברז לא יחליד בטווח הקרוב ו/או הרחוק (מאחר ומדובר בחלל בו הטמפרטורה משתנה בתדירות גבוהה וישנה לחות גבוהה). בין הברזים הנפוצים ביותר לאמבטיה אנו רואים: ברז ניצב לכיור מונח, ברזים רגילים וסטנדרטים, ברז מטבח מהקיר.


שיין: מספקת עבורכם מעטפת מלאה בעולם הברזים

חברת שיין מבית ברץ שיווק הוקמה במטרה להעניק ללקוחות מעטפת שלמה בתחום עיצוב הפנים בדגש על עולם הכיורים, ברזים וארונות. במשך השנים שירתנו ללא לאות אלפי לקוחות אשר הפכו אותנו לבחירה הטבעית שלהם. אנו מזמינים אתכם לבחור נכון ולהזמין שיין.


 

טואול - בניית אתרים