ארונות אמבטיה כפריים

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. ארונות אמבטיה
  4. /
  5. ארונות אמבטיה כפריים


העיצוב הכפרי נחשב לפופולארי מאד והוא בא לידי ביטוי בתחומים רבים, הקשורים למרחבים שבהם אנו נמצאים. בכל אחד מחדרי הבית אפשר לשלב סגנון עיצוב זה, כולל בחדר הרחצה שלנו, כדי לקבל מראה שלם והרמוני מאד. ארונות אמבטיה כפריים מביאים לידי ביטוי את הקו העיצובי המיוחד הזה והם מכניסים חמימות אל המרחב שבו אנו מבלים לא מעט שעות. הם מגיעים במידות שונות, מחולקים בהתאם לחלוקות שונות וגם ניתנים להתאמה אישית תוך התייחסות למכלול שלם של צרכים.


מה מאפיין ארונות אמבטיה כפריים

ארונות אמבטיה כפריים עשויים מחומרי גלם שונים, כאשר העץ, לרוב, הוא הכוכב הראשי. העץ הוא אחד מסימני ההיכר של הקו העיצובי הכפרי והוא זה האחראי על הכנסת אותה חמימות שבה מעוניינים אל חלל החדר, כולל אל חדר הרחצה שלנו. ארונות אמבטיה כפריים יכולים להיות תלויים ונתמכים על ידי הקיר עצמו או בעלי 2,3 או 4 רגליים. הידיות שלהם תהיינה לרוב בסגנון קלאסי רומנטי מאד ומעבר להיותן נוחות לאחיזה ולשימוש הן תתרומנה רבות לעיצוב עצמו.


מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים ארון אמבטיה כפרי

אם אתם מעוניינים להזמין ארון אמבטיה כפרי כדאי לכם להגדיר את הצרכים שלכם וגם להתייחס אל הקו העיצובי השולט באותו חדר. ארונות אמבטיה כפריים יכולים אמנם להשתלב גם לצד העיצוב המודרני חדשני, אך ייצרו מראה שלם והרמוני אם כל שאר האלמנטים שבחלל יתבססו על עיצוב כפרי. כדאי להתייחס אל החלוקה הפנימית של הארון ובייחוד אם רוצים שיהיה פונקציונאלי לנו ולא רק יפה וכמובן גם לאיכות חומרי הגלם. מכיוון שמדובר בחדר רטוב, על הארון עצמו להיות עמיד וחזק ולהתמודד בהצלחה עם לחות גבוהה, המאפיינת חדרי רחצה. מומלץ לפנות לחנויות המתמחות במכירת ארונות אמבטיה, כולל כאלה המגיעים בסגנון כפרי. בסופו של דבר מדובר בפריט שלא נוהגים להחליפו בתדירות גבוהה, ולכן חשוב מאד להשקיע במשימת החיפוש ולהתייחס לכל הפרמטרים העיקריים שיעזרו לנו למצוא מה שמתאים.


אנחנו, בשיין, מעמידים לרשותכם מבחר של פתרונות לחדר הרחצה שלכם, כולל ארונות אמבטיה כפריים יפים ומסוגננים. לקבלת פרטים אודות ארונות אמבטיה אלה ומוצרים נוספים, צרו אתנו קשר בטלפון 055-7247268. נשמח לעמוד לרשותכם. 

טואול - בניית אתרים