מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. אביזרי אמבטיה
  4. /
  5. אביזרים נלווים למקלחת

אביזרים נלווים למקלחת: אביזרים קטנים שעושים הבדל גדול

אם הגעתם לעמוד זה סביר להניח כי עיצוב פנים ולייף סטייל הוא שם נרדף אליכם. אנו בשיין מאמינים כי הפריטים הקטנים הם אלו שיכולים לעשות הבדל בחלל גדול. דרך אביזרי אמבטיה ייעודים ניתן לקחת את חלל האמבטיה שלכם צעד אחד קדימה ולשדרג משמעותית את חווית הפינוק והרחצה. כאשר אנחנו מדברים על אביזרים נלווים לאמבטיה אנו רואים לא מעט מוצרים אשר הופכים את החוויה הכללית לטובה הרבה יותר.


פח אשפה עיצובי ופונקציונאלי

אנו תמיד רוצים לשמור על החלל שלנו נקי וטהור, לכן אנו נצטרך פח ייעודי לשם זריקת כל הזבל המתאסף בחדר. ניתן למצוא אצלנו בשיין לא מעט פחי אשפה עיצוביים המתאימים לחלל בצורה מושלמת יחד עם לא מעט פונקציות שהופכות את החוויה ללא פחות ממושלמת.


כסאות לחדר אמבטיה

חדר אמבטיה הוא חלל שאנו עושים בו לא מעט דברים, אנו מאמינים כי דברים צריך לעשות בניחותא – ומה יותר טוב מאשר לעשות את הדברים בישיבה? חברת שיין מציעה מגוון רחב של כסאות לחדר אמבטיה, כיסאות אשר מתאימות בצורה מושלמת לעיצוב החלל ואף הופכות את החלל לפונקציונאלי ועושות הבדל גדול.


מה הם המוצרים המובילים בעולם אביזרי האמבטיה?

כאשר אנחנו מדברים על רשימת המוצרים המובילים בעולם אביזרי האמבטיה אנו רואים מגוון רחב של מוצרים (אגב, את כולם תוכלו למצוא אצלנו בשיין)

·                          קולבים

        סבוניות

        כוס למברשות שיניים

        דיספנסר לסבון נוזלי

        מברשת אסלה

        מחזיק נייר טואלט

        פחי אשפה לאמבטיה

        כסאות לחדר אמבטיה

        מתלה מגבות

        מוט מקלחת

אלו הם רק על קצה המזלג אביזרי המקלחת שיכולים לקחת את החלל שלכם צעד אחד קדימה.


ליצור את ההבדל יחד עם שיין: מתמחים באביזרים נלווים לאמבטיה

כמו שכבר הצלחתם להבין ההבדל הגדול מתחיל דווקא בדברים הקטנים, חברת שיין מתמחה בכל הקשור לעיצוב הפנים של האמבטיה הן מבחינת מוצרי חובה והן מבחינת אביזרים נלווים אשר לוקחים את החלל צעד קדימה. במרוצת השנים עבדנו אל מול אלפי לקוחות מרוצים הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי והפכנו לבחירה הטבעית והאהובה ביותר של אלפי בתים בישראל. אנו מזמינים אתכם לבחור נכון – בחרו שיין.


 

טואול - בניית אתרים