כיורים עומדים

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. אביזרים נלווים
  4. /
  5. כיורים עומדים

כיורים עומדים: חלל נקי ומודרני

אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי אחד הפריטים החשובים לחלל האמבטיה שלנו הוא הכיור. כאשר אנחנו מדברים על כיורים אנו רואים אין ספור סוגים שונים של כיורים, טקסטורות ומרקמים שונים. בין הכיורים הטרנדיים והמובילים ביותר בשנים האחרונות אנו רואים את הכיורים העומדים מתבססים להם שנה אחר שנה כמוצר העיצובי, הפונקציונאלי והטוב ביותר בתחום. אז מה זה בעצם כיור עומד ולמה הוא הופך לבחירה הטבעית של עשרות אלפי משקי בית בעולם?


זה הזמן להכיר: כיור עומד

כיור עומד הוא למעשה אחד הכיורים העיצוביים, המודרנים והשכיחים ביותר בעולם עיצוב הפנים והכיורים. מדובר בכיור אשר לרוב יהיה מעוצב בצורת קערה ויונח על שיש האמבטיה בהתאמה אישית מלאה. כיור עומד עוזר לנו לספק מראה יוקרתי ועיצובי לצד לא מעט יתרונות פונקציונאליים שונים – כמו כן, מדובר בכיור המוסיף לא מעט לחלל ומתאים גם לחללי אמבטיה גדולים וגם לחללי אמבטיה קטנים תודות ליכולת העיצוב וניצול המקסימלי של החלל שיש לכיור זה.


כיור עומד לאמבטיה: תחזוקה וניקיון

כאשר אנחנו מדברים על כיור עומד לאמבטיה אנו מגלים כי אחד הדברים החשובים לנו ביותר הוא עניין התחזוקה והניקיון, מאחר ומדובר באחד החללים הפעילים ביותר בבית חשוב כי תחזוק, תפעול וניקיון האמבטיה יהיו קלים במיוחד. יש סיבה לכך שכיורים עומדים הם הבחירה הטבעית של אלפי בעלי מקצוע – כיורים אלו עשויים חומרים איכותיים אשר עמידים לאורך זמן כמו כן עניין התחזוקה והניקיון הינו פשוט במיוחד ולא מצריך מאיתנו משהו מיוחד.

 

מחפשים כיורים עומדים: אין ספק שאתם מחפשים "שיין"

חברת שיין במרוצת השנים ביססה את מעמדה כאחת החברות המובילות ביותר בישראל בכל הקשור לעיצוב פנים וכיורים עומדים בפרט, במשך השנים עבדנו אל מול לקוחות רבים הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי והפכנו לבחירה הטבעית של אלפי משקי בית בישראל. אנו מזמינים אתכם להתרשם מן ההיצע שלנו, לאפיין יחד איתנו את החלל שלכם ולמצוא את הכיור העומד הטוב ביותר עבורכם. בחירה נכונה מתחילה בשיין.טואול - בניית אתרים